Skip to main content
HOME
UW PRIVACY
INLOGGEN
WORK-OUTZONE
SPORTPAS
SPORTAANBOD
KALENDER
HOME
UW PRIVACY
INLOGGEN
WORK-OUTZONE
SPORTPAS
SPORTAANBOD
KALENDER
Evenement Kalender
januari
februari
maart
april
mei
juni
juli
augustus
september
oktober
november
december
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
maandag
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
zaterdag
zondag
zondag,
december
1
maandag,
december
2
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
YOGA-BASIC
BADMINTON MAANDAG 18:00 - 20:00
MINIVOETBAL 20:00 - 21:30
dinsdag,
december
3
CONDITIETRAINING DINSDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Korfbal
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
BASKETBAL - dinsdagavond
woensdag,
december
4
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
SPINNING BASIC - 17u15 - 18u15
donderdag,
december
5
CONDITIETRAINING DONDERDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
BASKETBAL - vrij oefenen
Tafeltennis OUTDOOR
vrijdag,
december
6
SPINNING MEDIUM 12:00 - 13:00
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING VRIJDAG 17:00 - 18:00
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
BADMINTON VRIJDAG 18:00 - 20:00
zaterdag,
december
7
zondag,
december
8
maandag,
december
9
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
YOGA-BASIC
BADMINTON MAANDAG 18:00 - 20:00
MINIVOETBAL 20:00 - 21:30
dinsdag,
december
10
CONDITIETRAINING DINSDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Korfbal
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
BASKETBAL - dinsdagavond
woensdag,
december
11
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
SPINNING BASIC - 17u15 - 18u15
donderdag,
december
12
CONDITIETRAINING DONDERDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
BASKETBAL - vrij oefenen
Tafeltennis OUTDOOR
vrijdag,
december
13
SPINNING MEDIUM 12:00 - 13:00
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING VRIJDAG 17:00 - 18:00
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
BADMINTON VRIJDAG 18:00 - 20:00
zaterdag,
december
14
zondag,
december
15
maandag,
december
16
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
YOGA-BASIC
BADMINTON MAANDAG 18:00 - 20:00
MINIVOETBAL 20:00 - 21:30
dinsdag,
december
17
CONDITIETRAINING DINSDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Korfbal
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
BASKETBAL - dinsdagavond
woensdag,
december
18
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
SPINNING BASIC - 17u15 - 18u15
donderdag,
december
19
CONDITIETRAINING DONDERDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
BASKETBAL - vrij oefenen
Tafeltennis OUTDOOR
vrijdag,
december
20
SPINNING MEDIUM 12:00 - 13:00
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING VRIJDAG 17:00 - 18:00
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
BADMINTON VRIJDAG 18:00 - 20:00
zaterdag,
december
21
zondag,
december
22
maandag,
december
23
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
YOGA-BASIC
BADMINTON MAANDAG 18:00 - 20:00
MINIVOETBAL 20:00 - 21:30
dinsdag,
december
24
CONDITIETRAINING DINSDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Korfbal
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
BASKETBAL - dinsdagavond
woensdag,
december
25
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
SPINNING BASIC - 17u15 - 18u15
donderdag,
december
26
CONDITIETRAINING DONDERDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
BASKETBAL - vrij oefenen
Tafeltennis OUTDOOR
vrijdag,
december
27
SPINNING MEDIUM 12:00 - 13:00
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING VRIJDAG 17:00 - 18:00
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
BADMINTON VRIJDAG 18:00 - 20:00
zaterdag,
december
28
zondag,
december
29
maandag,
december
30
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
YOGA-BASIC
BADMINTON MAANDAG 18:00 - 20:00
MINIVOETBAL 20:00 - 21:30
dinsdag,
december
31
CONDITIETRAINING DINSDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Korfbal
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
BASKETBAL - dinsdagavond