Skip to main content
HOME
UW PRIVACY
INLOGGEN
WORK-OUTZONE
SPORTPAS
SPORTAANBOD
KALENDER
HOME
UW PRIVACY
INLOGGEN
WORK-OUTZONE
SPORTPAS
SPORTAANBOD
KALENDER
Evenement Kalender
januari
februari
maart
april
mei
juni
juli
augustus
september
oktober
november
december
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
maandag
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
zaterdag
zondag
dinsdag,
oktober
1
CONDITIETRAINING DINSDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Korfbal
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
BASKETBAL - dinsdagavond
woensdag,
oktober
2
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
SPINNING BASIC - 17u15 - 18u15
donderdag,
oktober
3
CONDITIETRAINING DONDERDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
BASKETBAL - vrij oefenen
Tafeltennis OUTDOOR
vrijdag,
oktober
4
SPINNING MEDIUM 12:00 - 13:00
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING VRIJDAG 17:00 - 18:00
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
BADMINTON VRIJDAG 18:00 - 20:00
zaterdag,
oktober
5
zondag,
oktober
6
maandag,
oktober
7
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
YOGA-BASIC
BADMINTON MAANDAG 18:00 - 20:00
MINIVOETBAL 20:00 - 21:30
dinsdag,
oktober
8
CONDITIETRAINING DINSDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Korfbal
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
BASKETBAL - dinsdagavond
woensdag,
oktober
9
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
SPINNING BASIC - 17u15 - 18u15
donderdag,
oktober
10
CONDITIETRAINING DONDERDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
BASKETBAL - vrij oefenen
Tafeltennis OUTDOOR
vrijdag,
oktober
11
SPINNING MEDIUM 12:00 - 13:00
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING VRIJDAG 17:00 - 18:00
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
BADMINTON VRIJDAG 18:00 - 20:00
zaterdag,
oktober
12
zondag,
oktober
13
maandag,
oktober
14
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
YOGA-BASIC
BADMINTON MAANDAG 18:00 - 20:00
MINIVOETBAL 20:00 - 21:30
dinsdag,
oktober
15
CONDITIETRAINING DINSDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Korfbal
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
BASKETBAL - dinsdagavond
woensdag,
oktober
16
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
SPINNING BASIC - 17u15 - 18u15
donderdag,
oktober
17
CONDITIETRAINING DONDERDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
BASKETBAL - vrij oefenen
Tafeltennis OUTDOOR
vrijdag,
oktober
18
SPINNING MEDIUM 12:00 - 13:00
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING VRIJDAG 17:00 - 18:00
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
BADMINTON VRIJDAG 18:00 - 20:00
zaterdag,
oktober
19
zondag,
oktober
20
maandag,
oktober
21
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
YOGA-BASIC
BADMINTON MAANDAG 18:00 - 20:00
MINIVOETBAL 20:00 - 21:30
dinsdag,
oktober
22
CONDITIETRAINING DINSDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Korfbal
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
BASKETBAL - dinsdagavond
woensdag,
oktober
23
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
SPINNING BASIC - 17u15 - 18u15
donderdag,
oktober
24
CONDITIETRAINING DONDERDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
BASKETBAL - vrij oefenen
Tafeltennis OUTDOOR
vrijdag,
oktober
25
SPINNING MEDIUM 12:00 - 13:00
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING VRIJDAG 17:00 - 18:00
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
BADMINTON VRIJDAG 18:00 - 20:00
zaterdag,
oktober
26
zondag,
oktober
27
maandag,
oktober
28
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
YOGA-BASIC
BADMINTON MAANDAG 18:00 - 20:00
MINIVOETBAL 20:00 - 21:30
dinsdag,
oktober
29
CONDITIETRAINING DINSDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Korfbal
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
BASKETBAL - dinsdagavond
woensdag,
oktober
30
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
SPINNING BASIC - 17u15 - 18u15
donderdag,
oktober
31
CONDITIETRAINING DONDERDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
BASKETBAL - vrij oefenen
Tafeltennis OUTDOOR