Skip to main content
HOME
UW PRIVACY
INLOGGEN
WORK-OUTZONE
SPORTPAS
SPORTAANBOD
KALENDER
HOME
UW PRIVACY
INLOGGEN
WORK-OUTZONE
SPORTPAS
SPORTAANBOD
KALENDER
Evenement Kalender
januari
februari
maart
april
mei
juni
juli
augustus
september
oktober
november
december
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
maandag
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
zaterdag
zondag
zondag,
september
1
maandag,
september
2
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
YOGA-BASIC
BADMINTON MAANDAG 18:00 - 20:00
MINIVOETBAL 20:00 - 21:30
dinsdag,
september
3
CONDITIETRAINING DINSDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Korfbal
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
BASKETBAL - dinsdagavond
woensdag,
september
4
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
SPINNING BASIC - 17u15 - 18u15
donderdag,
september
5
CONDITIETRAINING DONDERDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
BASKETBAL - vrij oefenen
Tafeltennis OUTDOOR
vrijdag,
september
6
SPINNING MEDIUM 12:00 - 13:00
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING VRIJDAG 17:00 - 18:00
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
BADMINTON VRIJDAG 18:00 - 20:00
zaterdag,
september
7
zondag,
september
8
maandag,
september
9
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
YOGA-BASIC
BADMINTON MAANDAG 18:00 - 20:00
MINIVOETBAL 20:00 - 21:30
dinsdag,
september
10
CONDITIETRAINING DINSDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Korfbal
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
BASKETBAL - dinsdagavond
woensdag,
september
11
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
SPINNING BASIC - 17u15 - 18u15
donderdag,
september
12
CONDITIETRAINING DONDERDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
BASKETBAL - vrij oefenen
Tafeltennis OUTDOOR
vrijdag,
september
13
SPINNING MEDIUM 12:00 - 13:00
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING VRIJDAG 17:00 - 18:00
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
BADMINTON VRIJDAG 18:00 - 20:00
zaterdag,
september
14
zondag,
september
15
maandag,
september
16
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
YOGA-BASIC
BADMINTON MAANDAG 18:00 - 20:00
MINIVOETBAL 20:00 - 21:30
dinsdag,
september
17
CONDITIETRAINING DINSDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Korfbal
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
BASKETBAL - dinsdagavond
woensdag,
september
18
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
SPINNING BASIC - 17u15 - 18u15
donderdag,
september
19
CONDITIETRAINING DONDERDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
BASKETBAL - vrij oefenen
Tafeltennis OUTDOOR
vrijdag,
september
20
SPINNING MEDIUM 12:00 - 13:00
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING VRIJDAG 17:00 - 18:00
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
BADMINTON VRIJDAG 18:00 - 20:00
zaterdag,
september
21
zondag,
september
22
maandag,
september
23
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
YOGA-BASIC
BADMINTON MAANDAG 18:00 - 20:00
MINIVOETBAL 20:00 - 21:30
dinsdag,
september
24
CONDITIETRAINING DINSDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Korfbal
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
BASKETBAL - dinsdagavond
woensdag,
september
25
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
SPINNING BASIC - 17u15 - 18u15
donderdag,
september
26
CONDITIETRAINING DONDERDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
BASKETBAL - vrij oefenen
Tafeltennis OUTDOOR
vrijdag,
september
27
SPINNING MEDIUM 12:00 - 13:00
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING VRIJDAG 17:00 - 18:00
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
BADMINTON VRIJDAG 18:00 - 20:00
zaterdag,
september
28
zondag,
september
29
maandag,
september
30
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
YOGA-BASIC
BADMINTON MAANDAG 18:00 - 20:00
MINIVOETBAL 20:00 - 21:30